23.01.2021 Cumartesi 
Mustafa ÇATALHÖYÜK
(16.07.2001 tarihinde vefat etti.)


Allah'tan Rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Taziye Ekleme Alanı
İsminiz :

TAZİYELER
ölüm şairin algıladığı gibi bir ebedi hüsran ve acıklı bir ayrılık değil, tam aksine ebedi bir saadet ve kavuşmanın bir ilk adımı ve bir başlangıcı hükmündedir. Öyle ise ölümden korkup ürkmenin bir alemi yoktur, onun yüzüne merdane bakıp, bizden ne istiyor ise hakkını vermeliyiz. Bizden istediği tek şey Allah’a hakkı ile kul olmaktır. Allah’a kul olana ise her şey müsahhar ve hizmetkardır. Azrail’de müsahhar olur, toprak da müsahhar olur, balık da, gece de, ateş de müsahhar olur. Onu unutana ise değil sadece ölüm, her şey düşmandır.

Torunun ibrahim-7.04.2014 

HEY GİDİ DEDE RABBİM SANA CENNETLERİ NASİP ETSİN,SANA RAHMET ETSİN.

ESENLER İBRAHİM-22.05.2012 

fatiha Suresi بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ اَلْحَمْدُ ِللهِ رَبِّ العَالَمِينَ () الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ () مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ () إيَّاكَ نَعْبُدُ وإيَّاكَ نَسْتَعِينُ () اِهْدِنَا الصِّراطَ الْمُسْتَقِيمَ () صِرَاطَ الَّذِينَ أنْعَمْتَ عَلَيْهِمْ غَيْرِ الْمَغْضُوبِ عَلَيْهِمْ وَلاَ الضَّالِّيِنَ ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN..

mehmet kurtul -16.07.2009 

allah rahmet etsin.

ismet oktay-16.07.2009 

Vâkıa ölüm, bir ayrılık olması itibarıyla, aklın nazarında ve insanın insanlığı üzerinde oldukça müessir bir hâdisedir. Böyle bir tesiri bütün bütün inkâr etmek kâbil olmadığı gibi, kalbin dilini bağlamak da mümkün değildir. Hele ince gönüllerde, hassas ruhlarda -geçici dahi olsa- onun meydana getireceği fırtınalar cidden çok müthiştir. Böyleleri için "ba'sü ba'de'l-mevt" akîdesi, her şeyini kaybeden dilenciye sultanlık bağışlanması ve idam edilecek birinin ebedî hayata erme fermanını alması gibi, bütün üzüntüleri unutturacak ve onu fevkalâde sevindirecek büyük bir hâdisedir.

torun-11.02.2009 

Merhameti her şeyi kuşatan Rabbimiz, bizi kabrin çeşit çeşit azaplarından ve Cehennem’in türlü türlü yangınlarından muhafaza buyursun! Özü ve sözüyle sadâkate kilitlenmiş Ebrâr kullarıyla ve kurbetine mazhar kıldığı Mukarrebîn ile beraber bizi de Cennet’ine dâhil eylesin! Ulvî hakikatleri, oldukları gibi görüp idrak edebilmemiz için gözlerimizdeki perdeleri kaldırsın. Bu âciz bendelerini ötede Nebiyy-i Ekrem’in şefaatine erdirsin; Rü’yet, Rıza ve Rıdvan nimetleriyle sevindirsin. Amin!.. inşALLAH cennet nasip olursa orada görüşürüz.ALLAH RAHMET EYLESİN ASLAN DEDEM

İBRAHİM ÇATALHÖYÜK HAYIRSIZ TORUN-8.02.2009 

ALLAH RAHMET EYLESİN YAKINLARININ BAŞI SAĞOLSUN

-16.07.2008 

ALLAH cc taksiratlarını affetsin geride kalanlarına sabır versin

MURAT MERCAN-4.06.2008 

Sevmek sevilene yapılan en güzel duadır.Yağmur toprağın,güneş gecenin duasıdır.Ey yüreği güzel dedeciğim dualarımın en güzeli sanadır...Mekanın cennet olsun...

Nazlı Çatalhöyük-11.04.2008 

Babacığım aramızdan ayrıldın ama sen hep bizimlesin. Seni cok özledik.

Kızın Havva - Damadın Mustafa -17.02.2008 

1
  Ali KILIÇKAYA
  Mehmet İLMEK
  Mehmet ATAKAN
  İsmi ŞAHİN

Tüm Vefat Edenler