26.01.2021 Salı 
İsmail MERCAN
(5.06.1997 tarihinde vefat etti.)


Allah'tan Rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Taziye Ekleme Alanı
İsminiz :

TAZİYELER
ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN .

-18.11.2010 

ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN

torunu ali güçlü-19.07.2010 

ALLAH rahmet eylesin

BİLAL TEMİZER VE AİLESİ-5.06.2010 

ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun

mehmet kurtul-5.06.2009 

Her insan, kendisi için takdir buyrulan ömür bittiğinde, içinde bulunduğu şu geçici dünya hayatından asıl yurdu olan Âhiret’e göç edecektir. Bu takdir, peygamberler de dahil olmak üzere bütün insanlık için geçerlidir. Nitekim Kur’ân-ı Kerim de, “Her nefis ölümü tadıcıdır.” bu gerçeği ifade etmektedir Allah senden razı olsun yattığın yer cennet olsun melekler başucunda resulullahın şefatı yanında Allahın rahmeti üzerine olsun.

RASİMGÖNUL-8.07.2008 

Doganın gerçegi insanlar dogar büyür ve ölürler.Dogum baçlangıç,ölüm ise kaçınılmaz her ne kadar istemesekte acı bir gerçekyir. Ölüm acıdır.Ölüm haktır.canlıların bir gün son nefeslerini vereceyi inkar ve tevil edilemez bir gerçektir.Ölüm gercek oldugu kadarda dogaldır.Şu alemde yaşayanların fani ve ölümlü olmaları her ne kadar istemesekte mecmuri bir zorunluluktur.Öümsüz olmaları kattiyen imkansızdır. Dogumun karşıtı ÖLÜMdür. Her dogon ise acıda olsa er yada geç ölür. Her canlının belirlenmiş ömrü vardır. Seninkide bukadarmış.ALLAH rahmer eylesin mekanın cennet olsun ruhun şad olsun (SONUMUZ SENİN YANIN OLACAKTIR)

TORUNU-1.07.2008 

Doganın gerçegi insanlar dogar büyür ve ölürler.Dogum baçlangıç,ölüm ise kaçınılmaz her ne kadar istemesekte acı bir gerçekyir. Ölüm acıdır.Ölüm haktır.canlıların bir gün son nefeslerini vereceyi inkar ve tevil edilemez bir gerçektir.Ölüm gercek oldugu kadarda dogaldır.Şu alemde yaşayanların fani ve ölümlü olmaları her ne kadar istemesekte mecmuri bir zorunluluktur.Öümsüz olmaları kattiyen imkansızdır. Dogumun karşıtı ÖLÜMdür. Her dogon ise acıda olsa er yada geç ölür. Her canlının belirlenmiş ömrü vardır. Seninkide bukadarmış.ALLAH rahmer eylesin mekanın cennet olsun ruhun şad olsun

YİGENİN MURAT MERCAN-19.06.2008 

mekanı cennet ruhu şad olsun ALLAHtan rahmet dilerim

kadir mercan-7.06.2008 

mekanı cennet ruhu şad olsun ALLAHtan rahmet dilerim

kadir mercan-7.06.2008 

mekanın cennet olsun büyügümüzdün amca yattıgın yer nurla dolsun ALLAH sırattan kolay geçmeyi nasip etsin

YİGENİN MURAT MERCAN-5.06.2008 

allah ramet etsin ölumuden 11yıl gecmiş sözleri hala ata sozleri gibi dilden dile konuşuluyor

murat mercan-7.03.2008 

1
  Ali KILIÇKAYA
  Mehmet İLMEK
  Mehmet ATAKAN
  İsmi ŞAHİN

Tüm Vefat Edenler